Skip Navigation Linksصفحه اول > خبرها > خبرها
کد:1042 تاریخ:دوشنبه 01 شهریور 1395
ثبت لباس اختصاصی و انحصاری اسبدوانی جهت شرکت در مسابقات

به اطلاع کلیه مالکین فعال رشته اسبدوانی میرسانیم، معاونت اسبدوانی ایران بنا دارد برای اولین بار، در مسابقات آتی کشور همانند بسیاری از کشورها به مالکین و مجموعه های پرورش و نگهداری اسب کورس، مجوز در اختیار داشتن البسه اختصاصی و انحصاری اسبدوانی جهت شرکت در مسابقات را بدهد. در این خصوص با الگوگیری از کورسهای معتبر بین المللی قوانین، برنامه ها و ساز و کار لازم تدارک و آماده گردیده است.

هر مالک محترم میتوانند با توجه به سلیقه، علایق خود لباس ویژه اسبدوانی خود را جهت حضور در مسابقات از میان رنگها و الگوهای موجود طراحی نموده ، به صورت آنلاین به ثبت رسانده و به طور اختصاصی و انحصاری با لباس خود در مسابقات شرکت نماید.

لذا، به اطلاع میرسانیم برنامه ثبت درخواست لباس اختصاصی اسبدوانی، از صبح روز چهارشنبه مورخ 1395/06/03 در دسترس خواهد بود. درخواستها به ترتیب نوبت ارسال رسیدگی و پس از بررسی  مجوز استفاده صادر و همچنین در آلبوم لباسهای اسبدوانی ثبت خواهد شد.

جهت آشنایی بیشتر لطفا آیین نامه ثبت لباس اختصاصی چابکسواران را از قسمت قوانین و مقررات (آیین نامه ثبت لباس) مطالعه نمایید.

همچنین جهت آشنایی با لباس اختصاصی اسبدوانی، آزمایش و بررسی طرحهای دلخواه خود تا قبل از روز آغاز پذیرش درخواستها، می توانید به صفحه برنامه طراحی لباس اختصاصی اسبدوانی مراجعه نمایید.

سرویس خبری معاونت اسبدوانی
 
های وب HiWeb
 
 
□ آمار بازدیدکنندگان

آنـلاین: 31
تاکنون: 24,715,712 بازدید

تمام حقوق برای معاونت اسبدوانی محفوظ است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است. 1389 Design & Power by TAATSolution